Fallen Paradise

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Fortress Stonerock by Leif Melles

    Razzi
    Razzi
    Admin


    Počet príspevkov : 10
    Join date : 24.02.2009
    Age : 32
    Bydlisko : Slovakia

    Fortress Stonerock by Leif Melles Empty Fortress Stonerock by Leif Melles

    Odoslať  Razzi St február 25, 2009 12:27 am

    Fortress Stonerock by Leif Melles Head

    Meno: Fortress Stonerock
    Autor: Leif Melles [ goldlife@freenet.de ]
    Kategória: Ruiny, Hrad
    TRLE index: click here

    Fortress Stonerock by Leif Melles 98527829Fortress Stonerock by Leif Melles 42503529

    Takže tieto tri levely som hral asi pred mesiacom. Naozaj sa mi veľmi páčil či už z hľadiska hrateľnosti, alebo vizuálnej stránky. Levely sú naozaj krásne a rozsiahle ale pamätajte, že tu sú aj nepriatelia a preto sa nenechajte len tak uniesť skvelou atmosférou a prostredím, v ktorom sa ľahko stratíte. Tak začnem.

    Atmosféra a prostredie
    Atmosféra tvorí dôležitú súčasť levela. Myslím, že v týchto levelov je atmosféra skvelá. Nachádzajú sa tu tmavé miesta, stiesnené chodby, ale mne sa najviac páčili tie rozsiahle námestia (ak to tak môžem nazvať). Skrátka atmosféra je veľmi dobrá!
    Prostredie tvorí kamenný komplex, čosi ako hrad alebo obrovské sídlo postavené v horách, ale skôr ten hrad. Lara naozaj nabehá pekné kilometre a to nie je vtip. Hrad je naozaj rozsiahly a nie raz sa v leveloch zaseknete.
    Tieto tri levely tvoria vlastne jeden veľký, pričom sa niekoľkokrát vrátite späť, aby ste vyriešili nejakú hádanku a potom opäť hurá ďalej!


    Textures & Lighting
    Textúry sú volené, podľa mňa, dobre. Nie som si istý, ale zdá sa mi, že sú to veľké textúry (128x128 pixelov). Avšak to je jedno.
    Všade navôkol je samý kameň, pričom ale neupadáte do pocitu, že ste vždy v rovnakej miestnosti. Typov textúr je tu ozaj požehnane, a preto je to rozmanité. Na niektorých miestach som našiel tzv. wallpaper efekt, no ja si myslím, že ten nie je až tak dôležitý ako si niektorý ľudia v komunite TR myslia...
    Svetlá a nasvetlenie je skvelé! Hrozne sa mi to páčilo. Svetlá totiž vytvárajú atmosféru. Nie je to až také tmavé ako ostatné levely v tejto kategórii a to sa mi na tom páči. Samozrejme sú aj tu tmavé miesta a tie boli taktiež navrhnuté pekne. Dobrá práca!


    Music
    Hudba je volená dobre. Z polovice ide o hudbu z originálnych Tomb Raider hier a z polovice ide o novú hudbu (tzv. custom hudba). Veľmi sa mi páčilo spojenie hudby s prostredím, pričom som k prostrediu splynul až tak, že keď sa ozvala nejaká akčnejšia hudba, tak som sa až zľakol - ale to si myslím, že väčšina z hráčov amatérskych levelov.

    Myslím, že tento level je veľmi pekný. Moje hodnotenie je 8,5 from 10


    Fortress Stonerock by Leif Melles 37913698Fortress Stonerock by Leif Melles 49306105

      Práve je Ne máj 19, 2024 3:40 pm